top of page

Wzbogać smak każdej swojej potrawy

Oleje tłoczone na zimno

Uzupełnij swoje dania o kilka kropel ekologicznych, smacznych i wartościowych olejów tłoczonych na zimno – produkowanych z nasion kukurydzy, konopi siewnych, rzepu i lnu.

Ciesz się bogactwem kwasów omega 3 i 6 oraz wielu witamin, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Źródło tłuszczów

niezwykle pożądanych składników, których organizm sam nie potrafi wytworzyć

Bez GMO

w pełni naturalne

Ekologiczne

prosto od sprawdzonych i zaufanych dostawców

Prozdrowotne

o właściwościach zdrowotnych i odmładzających

moncana_oleje_kukurydza.jpg

Oleje tłoczone na zimno

Ekologiczny olej 
z zarodków kukurydzy

Delikatny w smaku i aksamitny w konsystencji, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Uzyskiwany z surowców o najlepszych parametrach, co przekłada się na wyjątkowy i łagodny smak. Nasz olej zimnotłoczony idealnie sprawdzi w kuchni jako dodatek bądź samodzielnie. Wysoka zawartości witamin, w tym witaminy E mikroelementów i zdrowych tłuszczów. Dbamy, aby nasze produkty były pozyskiwane ze zrównoważonych i ekologicznych upraw dla Twojego zdrowia!

Oleje tłoczone na zimno

Ekologiczny olej
z nasion lnu

Wyjątkowy w smaku, bardzo delikatny i aksamitny olej z nasion złotego lnu. Ceniony za właściwości zdrowotne, dzięki wysokiej zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i fitosteroli. Posiada wyjątkowo korzystny stosunek zawartości kwasów omega 3 i 6 - 3:1. Nasz zimno tłoczony olej idealnie sprawdzi się w kuchni jako dodatek bądź samodzielnie. Dbamy, aby nasze surowce były pozyskiwane ze zrównoważonych i ekologicznych upraw dla Twojego zdrowia!

moncana_oleje_len.jpg

Dlaczego nasze produkty

Najwyższe standardy

Nasza fabryka certyfikowana jest najwyższym obecnie standardem bezpieczeństwa produkcji żywności EKO oraz FSSC

Bez glutenu

Do produkcji mąk pudrowych używamy wyłącznie surowców bezglutenowych, dodatkowo badając każdy z wytworzonych produktów pod kątem kontaminacji.

Ekologiczne surowce

Aby dostarczyć produkt najwyższej klasy wszystkie surowce nabywamy tylko od zaufanych i certyfikowanych dostawców

moncana_oleje_rzepak.jpg

Oleje tłoczone na zimno

Ekologiczny olej
z nasion rzepaku

Nasz olej z nasion rzepaku cechuje się charakterystycznym, wyrazistym smakiem oraz aksamitną konsystencją. Uzyskany z surowców o najlepszych parametrach. Olej znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni, a jego wysoka zawartość witamin (ADEK) oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega, sprawia, że jest to produkt oferujący bardzo dużo korzyści zdrowotnych. Dbamy, aby wszystkie nasze surowce były pozyskiwane ze zrównoważonych i ekologicznych upraw dla Twojego zdrowia!

Oleje tłoczone na zimno

Ekologiczny olej
z nasion konopi siewnych

Nasz olej konopny może być zdrowym i pysznym urozmaiceniem dobrze zbilansowanej diety. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do potraw, dodając wyjątkowego, delikatnego, lekko orzechowego posmaku. Uzyskiwany przez nas surowiec z nasion konopi siewnych nie ma właściwości uzależniających. Bezpieczny i zdrowy produkt, który posiada w sobie bogactwo kwasów tłuszczowych Omega, witamin (ADEK) oraz silnych atyoksydantów - chlorofil. Dbamy, aby nasze produkty były pozyskiwane ze zrównoważonych i ekologicznych upraw dla Twojego zdrowia!

moncana_oleje_konopia.jpg

Uczta dla zmysłów i...
Twojego ciała

Każda buteleczka oleju skrywa w sobie prawdziwie naturalne skarby, dzięki którym możesz zadbać o świetny wygląd i doskonałą kondycję. Są to m.in.:

 

  • Fito składniki, które mają działanie antyoksydacyjne i wspierają Twój system immunologiczny.

  • Kwasy omega 3 i omega 6, które poprawiają funkcjonowanie układu krążenia, chronią Twój organizm przed stanami zapalnymi, chorobami serca i nie tylko, a także mają pozytywny wpływ na działanie płuc, kości oraz oczu.

  • Witamina E, która obniża poziom złego cholesterolu, ogranicza ryzyko rozwoju nowotworów, a także ma pozytywny wpływ na spowalnianie procesu starzenia się skóry.

Doskonałe zwieńczenie
każdej potrawy

Właściwości zdrowotne naszych olejów są dla nas tak samo istotne, jak ich inne walory.

 

Są zatem nie tylko pełne wartościowych składników, ale oferują również niezwykłą głębię smaków i aromatów. A takie podejście sprawia, że z łatwością uzupełnisz nimi praktycznie dowolne danie.

Za co je pokochasz ?

Oleje tłoczone na zimno

bottom of page