top of page

Badania potwierdzają - Moncana w 100% bezglutenowa!


Moncana mąki bezglutenowe

 

Laboratorium Wessling Polska sp. z o o. na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na diecie Bezglutenowej przebadało kilkanaście produktów różnych producentów, którzy opisywali swoje wyroby jako bezglutenowe. Do niezależnego laboratorium trafiło 17 produktów oznaczonych jako bezglutenowe, w tym produkty firmy Moncana - mąka kukurydziana zarodkowa pudrowa bezglutenowa, ekologiczna mąka kukurydziana bezglutenowa, mąka owsiana bezglutenowa oraz płatki owsiane.

 

Moncana Mąka kukurydziana pudrowa bezglutenowa

 

Niezależne badania potwierdzają - Moncana to wyroby bezglutenowe


Nasze mąki uznane zostały za produkty 100% bezglutenowe, w odróżnieniu od niektórych produktów innych producentów oznaczonych znakiem przekreślonego kłosa, które nie spełniły tego standardu! Tutaj znajduje się lista produktów, które poddane zostały niezależnym badaniom.

 

"(...) świadomość producentów jest coraz większa" Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na diecie Bezglutenowej

 

Raport - Moncana to 100% produkty bezlutenowe

Jesteśmy dumni, że nasze produkty od początku istnienia firmy Moncana stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Niezmiernie ważne jest dla nas, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie, spożywając nasze produkty: mąki, kasze, płatki... Niezależne badania potwierdzają Moncana to produkty w 100% nieskażone glutenem!A dlaczego produkty z glutenem są tak niebezpieczne dla osób chorych na celiakię? Sprawdź nasz artykuł - Jak gluten niszczy jelita u osób z celiakią?


Nasz sklep, w którym masz gwarancję 100% produktów bezglutenowych:

 

https://celiakia.pl/mamy-wyniki-badan-dwa-produkty-z-glutenem/?fbclid=IwAR1YdG4kwGZxR-EMxG3IHIc_kz5p0LmPiDR0R8zLhQTHzCvyyf1Q3DHYKfs

bottom of page