top of page

BIOFACH 2023 - największe targi żywności ekologicznej w Norymberdze!Słowo Organic zrobione literek, obraz z zielonym listkiem

The world's largest trade fair for organic food and agriculture (Biofach 2023)Żywność ekologiczna? Nie może nas zabraknąć!Już 14 lutego odbędzie się największy targ żywności ekologicznej i rolnictwa w Niemczech Biofach 2023. Potrwa 4 dni - do 17 lutego. Co roku targi w Norymberdze gromadzą ogrom ludzi z całego świata - ponad 2500 wystawców z około 130 krajów. Będziemy wśród nich!Z dumą będziemy reprezentować nasz kraj i z dumą wystawimy swoje wyjątkowe ekologiczne produkty - mąki pudrowe, oleje zimno tłoczone oraz ziarna i kasze!
Czym możemy się pochwalić na arenie międzynarodowej Biofach 2023?


Maka bezglutenowa - pudrowa

Nasze mąki pudrowe!


Wykorzystana przez nas najnowocześniejsza technologia separacji powietrzno - grawitacyjnej to lepsza biodostępność składników odżywczych naszych mąk pudrowych. Lepszy smak i wygląd potraw!


Ekologia i pudrowośćOleje zimnotłoczone w szklanych naczyniach


Nasze oleje zimnotłoczone!

Oleje pozyskiwane ze zrównoważonych upraw. Bez pestycydów, glifosatu. W pełni bezpieczne, pyszne i ekologiczne!


Ekologia i smak
Kasze bezglutenowe

Nasze ziarna i kasze!


Każdy produkt jest badany pod kątem jakichkolwiek zanieczyszczeń glutenem przed tym jak trafi na stół. Najnowocześniejsza technologia to gwarancja bezpieczeństwa i smaku!


Ekologia i bezpieczeństwoProdukty ekologiczne to coś więcej niż sama etykieta...


Pola zbóż, natura

Produkty ekologiczne to coś więcej niż sama etykieta czy certyfikat: ekologiczny oznacza jakość i przekonanie - odpowiedzialne wykorzystanie zasobów natury i dbanie o zdrowie nasze i naszej planety...


BIOFACH w Centrum Wystawowym w Norymberdze jest miejscem, w którym ludzie dzielą się swoim pasjonującym zainteresowaniem żywnością ekologiczną, poznają się nawzajem i wymieniają poglądy.


Będziemy mieć wyjątkową okazję, żeby spotkać takich samych pasjonatów zdrowej i ekologicznej żywności. Już 14 lutego wejdziemy do największej hali żywności ekologicznej w Norymberdze. Nie możemy się doczekać, żeby pokazać światu nasze produkty ekologiczne!
Już wkrótce udostępnimy naszą fotorelację z Norymbergi!

https://www.biofach.de/en


bottom of page