top of page

Eko okazje: "Zielony Tydzień" rabatów na żywność ekologiczną!


Zielony tydzień - tydzień rabatów na żwyność ekologiczną

Podczas akcji „Zielony Tydzień” organizowanej przez PIŻE (Polską Izbę Żywności Ekologicznej) w ciągu 7 dni można spróbować nowych smaków z kategorii żywności ekologicznej oraz produktów eko w wyjątkowo niskich cenach!

Od 17 do 23 kwietnia producenci żywności ekologicznej w Polsce obniżają ceny swoich ekologicznych produktów! Przez cały tydzień można zapoznawać się z ofertą sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Lista sklepów objętych akcją „Zielony Tydzień” tutaj.


 

Przekonaj się, jak inne w smaku są produkty eko...


 

Daj się zaskoczyć jakością i niską ceną...

W obecnych trudnych czasach, gdy inflacja jest wysoka, a koszty życia rosną, każda możliwość oszczędzania jest cenna. Dlatego też "Zielony Tydzień" to idealna okazja, aby skorzystać z obniżonych cen na produkty ekologiczne. Ta inicjatywa nie tylko pomaga chronić środowisko, ale także pozwala wypróbować nowe, lepsze jakościowo produkty w przystępnych cenach. Dzięki „Zielonemu Tygodniowi” można zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, jednocześnie oszczędzając na zakupach.

17-23 kwietnia to moc rabatów na produkty ekologiczne!


Akcja "Zielony Tydzień" rabaty na produkty ekologiczne. 

Sprawdź, które produkty firmy Moncana będą w superokazyjnych cenach! Sprawdź tutaj. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziesz produkty eko zawsze najwyższej jakości. Mąki pudrowe bezglutenowe, oleje zimnotłoczone, ziarna i kasze oraz owsianki.

bottom of page