top of page

Nasze Mieszanki Biopiekarza, czyli chleby dla wymagających klientów 

Mieszanki Biopiekarza, mieszanki chlebowe, chleb premium
Upieczony chleb z Mieszanki Biopiekarza

 

Wiemy, że znalezienie idealnego chleba, który łączy w sobie doskonały smak i najwyższą jakość to spore wyzwanie.


Szczególnie teraz, kiedy na rynku jest sporo ofert mieszanek chlebowych, których firmy zaciekle ze sobą konkurują. Niestety często muszą zejść z jakości na rzecz atrakcyjnej ceny...


Rynek ciągle się zmienia, zmieniają się gusta klientów, którzy stają się bardzo świadomymi konsumentami i oczekują najwyższej jakości i chętnie sięgają po produkty premium.

Świadomy konsument ceni sobie najwyższą jakość, dlatego w odpowiedzi na oczekiwania Naszych klientów stworzyliśmy produkt Premium - Mieszanki Biopiekarza. Receptura stworzona przez mistrza piekarskiego Bogdana Smolorza.


 

Opakowania Mieszanek Biopiekarza, mieszanki chlebowe

 


Chleb Premium — łączenie know-how przemysłu farmaceutycznego z zaawansowaną optyką
 

Mieszanki biopiekarza, mieszanki chlebowe, mieszanki premium


Mieszanki BIOPIEKARZA to produkty premium, stworzone szczególnie z myślą o tych, którzy nie akceptują kompromisów w kwestii smaku i wysokiej jakości składników.
 


Każdy etap produkcji, od dostawy najwyższej jakości zbóż, poprzez powolne i bardzo drobne mielenie z pomocą optyki powietrzno-grawitacyjnej.


W ten sposób uzyskujemy zwiększoną biodostępność składników odżywczych oraz lepszy i wyrazistszy smak Mieszanek BIOPIEKARZA.To dlatego nasze mieszanki chlebowe są tak wyjątkowe i dedykowane osobom, którzy cenią sobie tylko najwyższą jakość

Mieszanki Biopiekarza— stworzone we współpracy z mistrzem piekarskim z Polski


Naszą misją jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości chleba, ale także tworzenie niepowtarzalnych doznań smakowych, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym koneserom.


Bogdan Smolorz, wybitnej sławy człowiek i specjalista w dziedzinie wyrobów bezglutenowych zaufał nam i wspólnie stworzyliśmy Mieszanki BIOPIEKARZA.


Ponad 40-letnie doświadczenie piekarskie Pana Bogdana Smolorza pozwoliło stworzyć mieszanki chlebowe o wyjątkowym, przemyślanym składzie. 

Mieszanki biopiekarza, mieszanki chlebowe
Pan Bogdan Smolorz na opakowaniu Mieszanki BIOPIEKARZA Chleb Jasny "Z trzech mąk"

 


Bogdan Smolorz to skarbnica wiedzy i doświadczenie piekarskie. Moncana to najwyższej jakości mąki pudrowe bezglutenowe.Chleb Premium — dla tych którzy oczekują więcej od chlebaNasze mieszanki chlebowe to wybór dla tych, którzy stawiają wysokie wymagania i oczekują jedynie najwyższej jakości. Z dumą możemy powiedzieć, że zyskaliśmy zaufanie mistrza piekarskiego, Pana Bogdana Smolorza, który wspólnie z nami stworzył unikalne mieszanki chlebowe.

Zaufaj nam i wypróbuj naszych Mieszanek BIOPIEKARZA:


  

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Zajrzyj do sklepu - Mieszanki BIOPIEKARZA Chcesz być na bieżąco z tym co u nas słychać? :) Zajrzyj na Instagram

bottom of page